Jazda po torze

Jazda sportowym samochodem po torze kojarzy się przede wszystkim z wyścigami, w których startują najlepsi kierowcy na całym świecie. Jednakże dzięki obecnym czasom i wielu inwestycjom możemy się cieszyć również w Polsce kilkoma profesjonalnymi torami wyścigowymi, na których można pościgać się zarówno własnym samochodem jak i wynająć luksusowe auto i spróbować się za jego sterami. 

Wynajem Audi R8

Samochody sportowe niemieckiej marki Audi to świetne fury, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kierowców wyścigowych, ale także w środowisku amatorów, którzy również chcieli by raz na czas usiąść za kierownicą tak szybkiego i sprawnego auta. Wynajem Audi R8 na torze nie jest niczym ciężkim, ale musimy oczywiście posiadać prawo jazdy, które będzie niezbędne do wejścia za kierownicę.


Szerokie tory

Jeśli nie mamy doświadczenia w jeździe po torze sportowym samochodem i nieco obawiamy się, że jego moc może nas przerosnąć, warto wybrać się na tory, które posiadają bardzo szeroką strukturę i wybaczają tak zwane małe błędy. Może nam się bowiem przydarzyć podczas jazdy z większą prędkością poślizg i na szerokim torze będziemy mieć sporo czasu by się z niego uratować i opanować auto.